Najmodniejsze swetry na jesienną pogodę

kobieta w dużym swetrze

Wraz z kończącymi się miesiącami letnimi, coraz bliżej, nieubłaganie moda w kobiecych garderobach dąży do zakładania na siebie większej ilości warstw niż tylko bluzka. Gwarantujemy wam, że na pewno zauważycie na ulicach dużą ilość najróżniejszych swetrów, mających odizolować nas od nieprzyjemnego chłodu. Jakie z nich warto mieć w swojej szafie? Sprawdźmy to!

Golfy

Czymś, co praktycznie nigdy nie wychodzi z mody, jest… golf! Mimo że sezony mijają, to ciepły golf zawsze jest bezpiecznym wyborem w momencie, gdy potrzebujemy czegoś, co wytrzyma trudy jesieni. Oczywiście najróżniejsze marki starają się prześcigać w najróżniejszych interpretacjach tego elementu garderoby. Nie zdziwcie się jeżeli znajdziecie na nich ciekawe dodatki w postaci sznurowań czy innych ozdobnych elementów. Spodziewajcie się także zabawy formą w postaci fasonów oversize, czy takich, które niekoniecznie przylegają do szyi!

Zbyt duże…

Oversize’owe fasony są nie tylko ogromnie popularne w modelach z golfem, ale również w najzwyklejszych swetrach wkładanych przez głowę. Za duże o co najmniej dwa rozmiary, nie tylko dodadzą nam komfortu i wygody, lecz również staną się ważnym elementem naszej stylizacji! Tak naprawdę nie ma żadnej zasady dotyczącej tego, jak powinny one leżeć i jakie z nich są tymi „najlepszymi”. W sprawie tych swetrów kierujmy się wyłącznie swoim komfortem i kolorystyką, jaką my lubimy!

Cardigan

Świat nie kończy się wyłącznie na modelach zakładanych przez głowę, stąd też spokojnie możemy zdecydować się na ciepły i przyjemny cardigan! To świetny pomysł w momencie, w którym temperatura nie jest aż tak nieprzyjemna, a zarzucenie na plecy takiego swetra jest świetnym pomysłem na zapewnienie sobie komfortu! Nie musi być on zbyt prosty, jednak to Wam zostawiamy opcję wyboru wszelkich zdobień! Modne damskie swetry od Ralpha Laurena możesz kupić na https://www.markoweubrania.com/kategoria/swetry-cardigany-d-ralph-lauren

Podsumowanie

Nadchodzące zimne pory roku wcale nie muszą być tak trudne do przeżycia, zwłaszcza w momencie, gdy częścią waszej stylizacji jest ulubiony sweter! Dobry model obroni się sam i nie tylko będzie świetnie wyglądał, ale również wytrzyma sporo dni użytkowania. Na co Ty się zdecydujesz?